Bericht versturen
E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Vr
Thuis Producten

Serie aan Vezel Optische Media Convertor

Certificaat
CHINA E-link China Technology Co., Ltd. certificaten
CHINA E-link China Technology Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

Serie aan Vezel Optische Media Convertor

(19)
CHINA Industriële serieel naar glasvezelmediaconverter RS232 RS485 RS422 Din Rail glasvezelmodem fabriek

Industriële serieel naar glasvezelmediaconverter RS232 RS485 RS422 Din Rail glasvezelmodem

Productbeschrijving: LNK-IRS93is een industriële RS232/RS485/RS422-omvormer van glasvezel. Het wordt gebruikt om een standaard RS232/RS485/RS422-signaal om te zetten in een glasvezelverbinding,het mogelijk ... Lees meer
2024-05-09 15:48:27
CHINA Industriële seriële RS232 RS485 RS422-vezelsc Media Converter Modem Enkele modus 20KM fabriek

Industriële seriële RS232 RS485 RS422-vezelsc Media Converter Modem Enkele modus 20KM

Industriële Periodieke de Media van de Vezelsc van RS232 RS485 RS422 Enige Wijze 20KM van de ConvertormodemHet Pakketinhoud van de vezel Optische Modem ►Lnk-IRS93 Optische Modem x 1 van de Reeksvezel►Aan de ... Lees meer
2022-12-23 18:28:52
CHINA Industriële de Media van de Vezelsfp van de Vezel Optische Modem Periodieke RS232 RS485 RS422 Convertor fabriek

Industriële de Media van de Vezelsfp van de Vezel Optische Modem Periodieke RS232 RS485 RS422 Convertor

De Media van de Vezelsfp van de vezel Optische Modem Industriële Periodieke RS232 RS485 RS422 ConvertorDe Voordelen van de vezelmodem►Breidt Tweerichtings rs-232/rs-485/rs-422 tot 2Km op MMF, 80Km op SMF uit... Lees meer
2022-12-23 18:27:18
CHINA 8 de Media van de kanaal Periodieke Vezel Convertorrs232 RS485 SFP Haven 0 - 800kbps Baud Rate fabriek

8 de Media van de kanaal Periodieke Vezel Convertorrs232 RS485 SFP Haven 0 - 800kbps Baud Rate

Serie aan Vezel de Optische Media Periodieke de Vezelmedia van het Convertor Industriële 8 Kanaal RS232 RS485 Haven van ConvertorsfpSerie aan Vezel Optische Media Convertorvoordelen ►De periodieke gegevens zijn ... Lees meer
2022-10-17 16:53:53
CHINA 4 kanaalserie aan Vezel Optische Media Convertorrs232 RS485 SFP Haven 12 - 48VDC fabriek

4 kanaalserie aan Vezel Optische Media Convertorrs232 RS485 SFP Haven 12 - 48VDC

Serie aan Vezel de Optische Media Serie van Convertor Industriële 4 Kanaal RS232 RS485 aan de Haven van SFP van VezelconvertorsSerie aan Vezel Optische Media Convertorvoordelen ►Steunen SFP, FC, Sc of ST Multi... Lees meer
2022-10-17 16:52:42
CHINA 2 de Richtingsserie van kanaalrs422 Bi aan het Geval van het de Haven1310nm Aluminium van de Vezelconvertor FC fabriek

2 de Richtingsserie van kanaalrs422 Bi aan het Geval van het de Haven1310nm Aluminium van de Vezelconvertor FC

Serie aan Vezel de Optische Media Serie van Convertor Industriële 2 Kanaal RS422 aan Vezelmedia Convertorfc Haven 1310nmSerie aan Vezel Optische Media Convertorvoordelen►Ventilator-minder en DIN-Spoor ontwerp ... Lees meer
2022-10-17 16:50:46
CHINA Industriële Serie aan Vezel Optische Media Convertor 4 Kanaalrs422 FC Haven fabriek

Industriële Serie aan Vezel Optische Media Convertor 4 Kanaalrs422 FC Haven

Serie aan Vezel de Optische Media Serie van Convertor Industriële 4 Kanaal RS422 aan Vezelmedia Convertorfc HavenSerie aan Vezel Optische Media Convertorvoordelen►Ventilator-minder en DIN-Spoor ontwerp voor ... Lees meer
2022-10-17 16:47:55
CHINA Industriële Serie aan Vezel Optische Media Convertor Multimode 110 x 104 x 28 mm fabriek

Industriële Serie aan Vezel Optische Media Convertor Multimode 110 x 104 x 28 mm

Industriële RS232/RS422/RS485-Serie aan Vezelconvertor, Multi-mode dubbele vezel 2Km Overzicht Lnk-277 is de Reeks een industriële rang rs-485 rs-232/rs-422/aan vezel optische convertor die een standaardzendont... Lees meer
2022-05-28 15:02:31
CHINA De Datatransportbesturingserie van RTS/CTS-aan Vezel Optische Media Convertor, 10/100M Serie aan Rj45-Convertor fabriek

De Datatransportbesturingserie van RTS/CTS-aan Vezel Optische Media Convertor, 10/100M Serie aan Rj45-Convertor

1 havenrs232/422/485 Serie aan RJ45-Convertor 10/100M, DC12~48V Overzicht Lnk-SE001 is een periodieke apparatenserver die aan snel netwerk kan verbinden. het verstrekt één rs-232/485/422 (rs-232: DB9M; Rs-484... Lees meer
2022-05-28 14:57:19
CHINA Multihaven Rj11/Rj45-Serie aan Vezel Optische Media Convertor, Enige Wijze aan Multimode Convertor  fabriek

Multihaven Rj11/Rj45-Serie aan Vezel Optische Media Convertor, Enige Wijze aan Multimode Convertor 

Periodieke RS232/RS422/RS485 aan Vezel Optische ModemIndustriële Serie aan Vezelmedia ConvertorModel: Lnk-277 Reeks Overzicht Lnk-277 is de Reeks een industriële rang rs-485 rs-232/rs-422/aan vezel optische ... Lees meer
2022-05-28 14:56:32
Page 1 of 2|< 1 2 >|