E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenhdmi over vezel optische vergroting

4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm

China 4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm leverancier
4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm leverancier 4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm leverancier 4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm leverancier 4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm leverancier

Grote Afbeelding :  4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: E-link
Certificering: RoHS,CE,FCC
Modelnummer: Lnk-106M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 paar
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: standaard export pakket
Levertijd: 5
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid per steeg: 0GHz Gbps Resolutie: Tot 4K/2K
3D steun: Ja Steun HDCP: Ja
golflengte: 850nm Afmetingen (L x W x H): 58.29x20x8.85mm
Elektrointerface: 19 Spelden HDMI een Typehaven; 4 spelden USB Standaarda Het trekken van kracht: 111N

de Optische Zendontvanger van 4K HDMI
 

Model: LNK- 106M Reeks

Overzicht
 
De optische zendontvanger van 4K HDMI is de ingesloten optische modules van HDMI die worden ontworpen om transmissie te steunen van een niet samengedrukt lossless signaal van HDMI 1.4a over multimode optische vezel bij 850nm, tot afstanden van 300m, bij een resolutie van 4Kx2K. 4 de Optische Zendontvanger van K HDMI - T zet een HDMI-signaal in één enkele periodieke de gegevensstroom van 10Gb/s voor om transmissie meer dan twee optische vezels. 4KHDMI Optisch zendontvanger-R zet de periodieke gegevens terug naar een HDMI-signaal om.
 
De zendontvangers zijn RoHS volgzaam en loodvrij per vereisten in Europa en China. Dit product is etc. ideaal voor het groot-schermvertoning, confererensystemen en huisvermaak. Het heeft de capaciteit van anti-interference om de stabiliteit van het signaal te verzekeren.
 
 
Eigenschappen
 

De Steun van HDMI 1.4a

HDCP-Steun

DDC-het Signaalsteun van CEG HPD

Steunt tot 300m Transmissieafstand bij tot 10.3Gbps met Multimode Vezel van OM3

Steunt Alle Wijzen tot 4Kx2Kx30-Resolutie

Standaardhdmi-Schakelaar

USB-Schakelaar voor Macht

Dubbele Voeding (HDMI 5V&USB)

Heet-Pluggable

EMI/RFI bestand

850nm VCSEL en SPELDfotodetector

interface met 2 draden

Typische Machtsdissipatie 1420 mw

(Bron), 1220 mw (Gootsteen)

Werkende Gevaltemperatuur: 0~70°C

 

 
Technische Indexen
 

ParameterSpecificaties
Datasnelheid per Steeg10GHz Gbps
Machtsconsumptie

de Kant van 1420 mw TX
de Kant van 1220 mw RX

Voedingvoltage5V+/5%
ResolutieTot 4K/2K
VernieuwingsfrequentieTot 120 Herz
DiepteTot 48 beetje
3D steunJa
Steun HDCPJa
Golflengte850
De Prestaties van het beetjefoutenpercentage1.00E-12
De Macht van de laseroutput

Klasse 1 EN 60825-1 2007
ENGELSE 60825-2 A2 2010

Afmetingen (L x W x H)58.29x20x8.85mm
Elektrointerface

19 Spelden HDMI een Typehaven
4 spelden USB Standaarda

Het trekken van Kracht111 N

 
 
 
4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm
4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm
 

 

4K*2K 3D Minihdmi over de Golflengtesteun HDCP van de Vezel Optische Vergroting 850nm

 
 

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Anna Chen

Tel.: +8617727988275

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)