E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

optic fiber-switch

Certificaat
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Klantenoverzichten
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

optic fiber-switch

(42)
China 8G+2SFP de Vezel Optische Schakelaar 1000M van Beltoontypeethernet SFP-Afstands16k MAC fabriek

8G+2SFP de Vezel Optische Schakelaar 1000M van Beltoontypeethernet SFP-Afstands16k MAC

Product: 8G+2SFP de Schakelaar van Ethernet van de Beltoontypevezel Model: Reeks lnk-r 2800g-SFP Overzicht Lnk-r2800g-SFP is de reeks tien havens 100M/1000M Ethernet-Schakelaar, 8 10/100/1000M aanpassingsrj45... Read More
2019-03-13 16:12:44
China Industrieel DIN - het Flardcomité 24 van de Spoorvezel Toepassing van het Havens de Ruwe Milieu fabriek

Industrieel DIN - het Flardcomité 24 van de Spoorvezel Toepassing van het Havens de Ruwe Milieu

Model: Lnk-FSB-24 reeks Overzicht E-verbinding 24 haven industrieel DIN-spoor zet flardpanelen op wordt ontworpen voor of om het directe beëindiging of fusie verbinden van de vezels te steunen. De materialen ... Read More
2019-03-13 16:12:44
China 24 Optisch het Flardcomité Industrieel DIN van de havensvezel - Spoor met de Duplexadapters van SC/PC SM fabriek

24 Optisch het Flardcomité Industrieel DIN van de havensvezel - Spoor met de Duplexadapters van SC/PC SM

Model: Lnk-FSB-D-12-Sc Reeks Overzicht E-verbinding 24 haven industrieel DIN-spoor zet flardpanelen op wordt ontworpen voor of om het directe beëindiging of fusie verbinden van de vezels te steunen. De ... Read More
2019-03-13 16:12:44
China Het Flardcomité van Ethernet van de lasverdeler DIN-Spoor de Opzettende Optiespg Hulp van de Klierspanning fabriek

Het Flardcomité van Ethernet van de lasverdeler DIN-Spoor de Opzettende Optiespg Hulp van de Klierspanning

Model: Lnk-FSB-D-12ST Reeks Overzicht E-verbinding 24 haven industrieel DIN-spoor zet flardpanelen op wordt ontworpen voor of om het directe beëindiging of fusie verbinden van de vezels te steunen. De ... Read More
2019-03-13 16:12:44
China Van de Vierlingadapters van LC/PC SM de Vezel Optische Schakelaar, het Comité van het Netwerkflard Lasverdeler fabriek

Van de Vierlingadapters van LC/PC SM de Vezel Optische Schakelaar, het Comité van het Netwerkflard Lasverdeler

Model: Lnk-FSB-q-12LC Reeks Overzicht E-verbinding 24 haven industrieel DIN-spoor zet flardpanelen op wordt ontworpen voor of om het directe beëindiging of fusie verbinden van de vezels te steunen. De ... Read More
2019-03-13 16:12:29
China L3 Beheerde Vezel Optische Schakelaar 48 de Haven SFP/6 van Havengigabit Combo Ethernet 80 Watts fabriek

L3 Beheerde Vezel Optische Schakelaar 48 de Haven SFP/6 van Havengigabit Combo Ethernet 80 Watts

L3 leidde 48- Haven Gigabit SFP + 6-haven Combo Ethernet + 4-haven 10G SFP+ Vezelschakelaar Model: Lnk-FS48G6C4X Reeks Overzicht Lnk-FS48G6C4X Reeks 48-haven SFP-de Vezelschakelaar is standaardlaag 3 non... Read More
2019-03-13 16:12:29
China van de de Multiplextelegraafvezel van 100Ghz 200Ghz DWDM Passband van het de Schakelaar0.11nm Kanaal van Gigabit Optische fabriek

van de de Multiplextelegraafvezel van 100Ghz 200Ghz DWDM Passband van het de Schakelaar0.11nm Kanaal van Gigabit Optische

de Multiplextelegraaf van 100Ghz 200Ghz DWDM in ABS Doos wordt verpakt die Overzicht E-verbinding ABS de doosdwdm Multiplextelegraaf is één van de het meest meestal gebruikte verpakkingsmethodes. Het heeft een ... Read More
2019-03-13 16:12:29
China C21-C60 Optische die de Schakelaar100ghz 200Ghz DWDM Multiplextelegraaf van de golflengtevezel in LGX-Cassette wordt verpakt fabriek

C21-C60 Optische die de Schakelaar100ghz 200Ghz DWDM Multiplextelegraaf van de golflengtevezel in LGX-Cassette wordt verpakt

de Multiplextelegraaf van 100Ghz 200Ghz DWDM in LGX-Cassette wordt verpakt die Overzicht E-verbinding de cassette van LGX DWDM heeft een hard metaalgeval. Het is geïntegreerd met de vezel optische adapters. U ... Read More
2019-03-13 16:12:29
China Het rek zet Optische Netwerkschakelaar, de Schakelaar van 100Ghz 200Ghz Ethernet met Vezel Optische Haven op fabriek

Het rek zet Optische Netwerkschakelaar, de Schakelaar van 100Ghz 200Ghz Ethernet met Vezel Optische Haven op

de Multiplextelegraaf van 100Ghz 200Ghz DWDM die in Rek wordt verpakt zet op Overzicht E-verbinding 1U/2U-het Rek zet DWDM-Module op speciaal wordt ontworpen voor gemakkelijk beheer. Het heeft super harde shell ... Read More
2019-03-13 16:12:29
China Geen de Schakelaarplc van de Schakelaarvezel Optisch Type van de Buis250um Singlemode G.657A1 Vezel van het Splitsersstaal fabriek

Geen de Schakelaarplc van de Schakelaarvezel Optisch Type van de Buis250um Singlemode G.657A1 Vezel van het Splitsersstaal

de Vezelplc van 1x2 1x4 1x8 1x32 1x64 Naakte Splitser, Staalbuis, Naakte Vezel 250um, Geen Schakelaar Beschrijving De e-Verbinding naakte vezelplc (Vlaklightwave-Kring) splitser is een type van optisch ... Read More
2019-03-13 16:12:29
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|