E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDVI-Video aan Vezelconvertor

Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio

China Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio leverancier
Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio leverancier Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio leverancier Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio leverancier Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio leverancier

Grote Afbeelding :  Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio

Productdetails:

Plaats van herkomst: GuangDong
Merknaam: E-link
Certificering: CE FCC RoHS
Modelnummer: Lnk-MDF100 Reeks

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: USD158-185/pair
Verpakking Details: standaard export pakket
Levertijd: 5-8
Betalingscondities: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 1000pairs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Videonormen: DVI1.0; HDCP1.2 Audio-interface: 3.5mm oortelefoonzetel
Geluidssignaaltype: Stereo Machtsdissipatie: maximum 6W
temperatuur: Het werken: -5℃ ~ +70℃ Naam van het product: vezelmedia videoconvertor, Vezel Optische DVI Videoconvertor
Afstand: 20KM

De Optische Vergroting van de mini-typedvi Vezel met externe stereoaudio

 

Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio

Model: Lnk-MDF100 Reeks

Overzicht

 

De lnk-MDF100 de Vezel optische vergroting van het Reeks mini-Type DVI verstrekt uitbreiding van DVI-signalen lange afstanden meer dan één vezel optische kabel, steunt het de specificaties van DVI 1,0, hoge resolutie tot 1920* 1200@60Hz. De vergroting kan voor een brede waaier van toepassingen gebruiken die transmissie over lange afstand van hoge resolutie met hoogte - kwaliteit door zijn goede stabiliteit en krachtige veiligheid vereisen.

 

Eigenschappen

  • Brengt de de videosignalen en audio van DVI tot 20km over één enkele vezel optische kabel over;
  • Volgzaam met de specificaties van DVI 1,0;
  • Steun 1920*1200 1080P@60Hz
  • Speciale steun 1600*1200 @60Hz
  • Ondersteunende pixeltarieven van 25MHz aan 165MHz
  • DTV-resoluties: 480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i tot 1080p
  • PC-resoluties: VGA, SVGA, XGA, SXGA TOT UXGA
  • De hoge verenigbaarheid, kan auto-gelijkebron en beeldscherm;
  • Het ingebouwde automatische aanpassingssysteem, maakt het beeld vlot, duidelijk en stabiel;
  • Ingebouwd ESD beschermingssysteem;
  • Eenvoudig te installeren, gebruiksklaar;

 

 

Toepassing

Minidvi-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio

 

 

 

 

Technische Indexen

 

Parameter Beschrijving
Video Normen DVI1.0 3D; HDCP1.4
Maximumpixelklok 165MHz
Maximumdatasnelheid 6.75Gbps
Volgzaam

1080P@50/59.95/60Hz, (Maximum 1920* 1200@60Hz)

DTV-resoluties: 480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p

PC-resoluties: VGA, SVGA, XGA, SXGA TOT UXGA

Speciale steun 1600*1200 @60HZ

Schakelaar Vrouwelijke dvi-D
Impedantie 100Ω
HDMI-Kabelwaaier <5meter>
Audio Interface 3.5MM externe stereoaudio
Optische vezel Interface SFP-model – LC-schakelaar
Vezeltype Single-mode
Golflengte 850nm/1310nm
Interfacebandbreedte 3Gbps
Transmissieafstand

Transmission@1920 * 1200@60Hz

Multi-mode vezel: <500m>

Single-mode vezel: 20km

Andere Voeding De machtsadapter: Gelijkstroom 5V
Machtsdissipatie MAXIMUM 1.2W
Temperatuur Het werken: -20℃ ~ +70℃
Vochtigheid Het werken: 5% ~ 90%
Afmeting (LxWxH) 80 x 40 x 20 (mm)
 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Punt Beschrijving  
 
Lnk-MDF100 DVI-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio: 1920* 1200P@60Hz, Naleving van de norm van DVI 1,0 & HDCP1.2-, LC (SFP), Multimode vezel, 500m, met inbegrip van 1 zender & 1 ontvanger, die door paren wordt gebruikt  
Lnk-MDF100S DVI-Vezel Optische Vergroting met externe stereoaudio: 1920* 1200P@60Hz, Naleving van de norm van DVI 1,0 & HDCP1.2-, LC (SFP), enige wijze, enige vezel, 20km, met inbegrip van 1 zender & 1 ontvanger, die door paren wordt gebruikt  

 

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Mike

Tel.: +8617727989537

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)