E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe industriële Schakelaar van Ethernet POE

Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP

China Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP leverancier

Grote Afbeelding :  Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: E-link
Certificering: CE/FCC/Rohs
Modelnummer: Lnk-gym7208gp-SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 1 stuk in 1 kartondoos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000000pcs/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
De haven en de snelheid van RJ45: 8x10/100/1000Base-TX Vezelhaven en snelheid: 2x1000Base-FX SFP (Dubbele Wijze, Autoopsporing)

8 de havens van Gigabit RJ45 ports+2 Gigabit SFP beheerden Industriële PoE Schakelaar

 

Model: Lnk-GYMNASTIEK 7208 Reeksen gp-SFP

Overzicht

 

Lnk-gym7208gp-SFP Serie is een nieuwe generatie industriële Beheerde schakelaar met 8-haven 10/100/1000Base-t 802.3at PoE+ en 2-haven 1000Base-x SFP die stabiele en betrouwbare die Ethernet-transmissie voorzien door E-link wordt aangeboden, van hoogte - kwaliteitsontwerp en betrouwbaarheid. Het plaatst in de breedbandmarkt van de netwerkinterventie, om Ethernet-gegevensuitwisseling, convergentie en optische transmissie over lange afstand met efficiënte bandbreedte en de betrouwbare oplossingen van het vezel optische netwerk voor gebruikers aan te bieden en te realiseren. De industriële schakelaar voldoet aan diverse kenmerken zoals minigrootte, geen ventilator, lage machtsconsumptie, hoge betrouwbaarheid en stabiliteit, en gemakkelijk te handhaven.

Met het dubbele ontwerp van de machtsinput, kan lnk-gym7208gp-SFP overtollige mechanismen voor kritieke toepassingen aanbieden die altijd-op verbindingen vereisen. Het kan ook of bij standaard werkende die temperatuurwaaier -40 aan 80°C. werken in ruwe DIN-spoor of muur monteerbare IP40 bijlagen wordt gehuisvest, zijn deze schakelaars perfecte keuzen voor ruwe milieu's, zoals industrieel voorzien van een netwerk, intelligente vervoerssystemen (ITS) en zijn ook geschikt voor vele toepassingen van de militaire en nutsmarkt waar de milieuvoorwaarden commerciële productspecificaties overschrijden.

 

Eigenschappen

  • de havens van 8x10/100/1000Base-t PoE+, de havens van 2x100/1000Base-x SFP
  • 100/1000base-X de groeven mini-GBIC/SFP voor SFP typen autoopsporing
  • Steun auto-MDIX, en hoogtepunt/half - duplex zelf-onderhandelingswijze
  • Verstrek SC/FC/ST/LC-de haven van de interfacevezel, transmissie van de steun de enige/dubbele vezel
  • Steun 16K-bytes reuzekader, compatibel met divers uitbreidingsprotocol
  • 8K MAC-adreslijst
  • Technologie van Ethernet van de steunieee802.3az energie de efficiënte
  • Steunipv6 Protocol
  • Elektrische 4KV-schommelingsbescherming, makkelijk te gebruiken in openluchtmilieu
  • Volledige statusindicator, werkende staat in een oogopslag
  • Het ontwerp van de de polariteitsbescherming van de machtsinput, geen zorg over verkeerde verrichting
  • Metaalgeval, geen ventilatorontwerp
  • Installatiemethode: DIN-het opzetten van sleep/Wall
  • DHCP RFC 1541, 1542

Technische Indexen

Fysieke Haven
De haven en de snelheid van RJ45 8x10/100/1000Base-TX
Vezelhaven en snelheid 2x1000Base-FX SFP (Dubbele Wijze, Autoopsporing)
Parameters
Ethernetnormen 802.1x authentificatie, 802,1 q-etiketterend, 802,1 p-Qeueing Laag 2 QoS/Cos. met min. 4 Rijen per Haven, de snelle overspannende - boom, 802.3ad-Trunking die, 802.3x-datatransportbesturing, IEEE 802.1D overspannen - boom van 802.1w RSTP, IEEE802.1ab LLDP
Pakketbuffer 4Mbits
Maximumpakketlengte Tot 1532Bytes
MAC-adreslijst 16K
Transmissiewijze Opslag en Voorwaarts (hoogtepunt/half - duplexwijze)
Uitwisselingsbezit Vertragingstijd: < 7=""> Backplane bandbreedte: 1Gbps
Pakket die tarief door:sturen: 148810 (64Byte)
LEIDENE Indicator
Macht Ver*binden-altijd
RJ45 Verbinding/Akte: ver*binden-altijd; de gegevens uitwisseling-fonkelen Snelheidslicht: 100Mbps-altijd; 10Mbps-fonkel
Vezel Verbinding/Akte: ver*binden-altijd; de gegevens uitwisseling-fonkelen
Machtsinformatie
De wijze van de machtstoegang De terminal van Phoenix, gelijkstroom-zetel
Overtollige machtsinput Gelijkstroom 9-56V, DC5V
Overbelastingsbescherming Ja
Machtsomgekeerde Steun
Machtsconsumptie Volledig-lading<6w>
Fysische eigenschap
Beschermingsrang IP40 aluminiumgeval
Het koelen wijze Het natuurlijke koelen, geen ventilatorontwerp
Afmetingen 138mm x 106mm x 41mm (L x W x H)
Installatiewijze DIN-sleep/muur-monteerbaar
Gewicht 600g
Werkomgeving
Werkende Temperatuur -40℃~80℃
Werkende Vochtigheid 5%~90% non-condensing
Opslagtemperatuur -40℃~80℃
Garantie
MTBF 100.000 uren
De Periode van de tekortenaansprakelijkheid 5 jaargarantie, leventechnische ondersteuning
Certificatienorm
EMI FCC Part15 Onderverdelingsb Klasse A, EN 55022 Klasse A
EMS En61000-4-2 (ESD), en61000-4-3 (RS), en61000-4 (EFT), en61000-4-5 (Schommeling), en61000-4-6 (Cs), en61000-4-8, en61000-4-11
Botsing Iec60068-2-27
Daling Iec60068-2-32
Trilling Iec60068-2-6
Veiligheidsrang En60950-1
Software
Softwareeigenschappen Overtollig netwerk: STP/RSTP
Multicast: IGMP Snooping V1/V2
VLAN: IEEE 802.1Q 4K VLAN, QINQ
Verbindingssamenvoeging: hand
Beheersfunctie: CLI/WEB/SNMP
Kenmerkend Onderhoud: De haven die, pingelt weerspiegelen
Alarmbeheer: 1 het alarmoutput van het manierrelais, RMON, SNMP-Val
Veiligheid: DHCP Snooping, Gebruikers hiërarchisch beheer
De gegevens controleren op haven-Gebaseerde toegang/uitgangsmaximum snelheid, Hoogtepunt - duplexieee 802.3x, de helft - duplexback-pressure datatransportbesturing.
De afschaffing van het uitzendingsonweer, onbekend-Multicast afschaffing en afschaffing onbekend-Unicast

 

Toepassingsdiagram:

 

Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP

Industriële Schakelaar 8 van Ethernet POE de Havens van Gigabit RJ45 2 Havens van Gigabit SFP

 

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Mike

Tel.: +8617727989537

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)