E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenIndustriële Ethernet-Media Convertor

12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

China 12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier
12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier 12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier 12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier 12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier 12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht leverancier

Grote Afbeelding :  12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

Productdetails:

Plaats van herkomst: GuangDong
Merknaam: E-link
Certificering: CE FCC RoHS
Modelnummer: Lnk-IMC3012P

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: USD65-80/pcs
Verpakking Details: standaard export pakket
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, Moneygram, T/T
Levering vermogen: 10000 per mond
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Aluminium Naam van het product: industriële poe media convertor
Garantie: 5 jaar Voeding: 12~48VDC
Dimensie: 96 x 80 x 31 mm

12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

Model: Lnk-3012-SFP Reeks

12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

 

 

 

Overzicht

 

Lnk-IMC3012P is een DIN-spoortype media convertor die externe SFP-Modules steunt en EN55022-aan norm voldoet. De Ethernet-hoge macht PoE van de havensteun (Machtssourcing Materiaal) die aan IEEE802.3at-norm voldoet. Het is een verhard rangproduct de waarvan werkende temperatuurwaaier -40°C aan de steunen lnk-IMC3012P van +80°C. 10/100/1000M Ethernet-Haven en 1000M SFP Haven is. De Ethernet-haven steunt zowel half-duplex als full-duplexwijze. De gebruikers kunnen verschillend type van SFP-modules (single-mode/multi-mode vezel, 1/2 kern) gebruiken zoals nodig.

 

 

Eigenschappen

  • Zet 10/100/1000Base-t in 1000Base-FX om
  • Steunt IEEE802.3af PoE (15.4W) of IEEE802.3at PoE+ (30W)
  • Steunt Volledig/Half-duplex, auto-Onderhandeling, Automdi/mdix
  • Steunen extern 1000Base-x SFP
  • 9K bytes Jumbokader
  • 12~48VDC de Input van de eindblokmacht, 12V, 24V, Facultatieve de Output van 48VDC PoE
  • Steunen DIN-Spoor & muur-Onderstel installatie
  • Uitgebreide LEIDENE indicatoren voor netwerkdiagnostiek
  • Ecologisch verharde -40°C aan 80°C
    (- 40°F aan 176°F) werkende temperatuur

 

Garantie

  • de Garantie van 5 jaar

 

Typische Toepassing

12-48V gelijkstroom-Input10/100/1000mbps Minigigabit Industriële PoE Media Convertor30w PoE Macht

 

Technische Indexen

 

Ethernet
Normen: IEEE802.3 10Base-t
IEEE802.3u 100Base-TX
IEEE802.3ab 1000Base-t
IEEE802.3z 1000Base-x
IEEE802.3af Macht over Ethernet
IEEE802.3at Macht over Ethernet
Verwerkingstype: Store-and-Forward
Voorwaarts Filtertarief: 14,880pps (10Mbps)
148,800pps (100Mbps)
1,488,000pps (1000Mbps)
Het Geheugen van de pakketbuffer: 1 Mbit
Maximum Pakketlengte: 9K bytes
De Grootte van de adreslijst 2048K MAC-Adressen
Interface
Schakelaar: 1x RJ45
Optische Haven: 1 x SFP 1000Base-x
Elektro en Mechanisch
Inputmacht: 12VDC, Facultatieve 24VDC of 12~48VDC
Outputmacht 12VDC, Facultatieve 24VDC of 48VDC
Machtsconsumptie: 36W max.
LEIDENE Indicatoren:
Macht: Machtsstatus
PoE: PD Stopstatus
RJ45: LINK/Activity
SFP: VERBINDING
Afmetingen (WxDxH): 96 x 80 x 31 mm
Gewicht: 0.25Kg
Het insluiten: Aluminiumgeval
Opzettende Opties: DIN-spoor/muur-Onderstel
Milieu
Werkende Temperatuur: -40°C aan 80°C (- 40°F aan 176°F)
Opslagtemperatuur: -40°C aan 85°C (- 40°F aan 185°F)
Relatieve Vochtigheid: 5% aan non-condensing 95%
MTBF > 200.000 u
Regelgevende Goedkeuring
ISO9001, Ce, FCC, RoHS

EMI:

EN55022: 2010+AC: 2011, deelt A in

EN 61000-3-2: 2006+A1: 2009+A2: 2009

EN 61000-3-3: 2013

EN55024: 2010

EMS:

CEI 61000-4-2: 2008 (ESD)

CEI 61000-4-3: 2010 (RS)

CEI 61000-4-4: 2012 (EFT)

CEI 61000-4-5: 2014 (Schommeling)

CEI 61000-4-6: 2013 (Cs)

CEI 61000-4-8: 2009 (PFMF)

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Model Input Output PoE Macht
Lnk-imc3012p-12/12 12V 12V 15.4W
Lnk-imc3012p-12/24 24V 15.4W
Lnk-imc3012p-12/48 48V 30W
Lnk-imc3012p-24/24 24V 24V 15.4W
Lnk-imc3012p-24/48 48V 30W
Lnk-IMC3012P 12-48V 48V 30W

 

 

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Mike

Tel.: +8617727989537

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)