E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenPOE Vezelmedia Convertor

12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

China 12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven leverancier

Grote Afbeelding :  12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

Productdetails:

Plaats van herkomst: GuangDong
Merknaam: E-link
Certificering: CE FCC RoHS
Modelnummer: Lnk-imc3012p-SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: USD65-80/pcs
Verpakking Details: standaard export pakket
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, Moneygram, T/T
Levering vermogen: 10000 per mond
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Industriële PoE Media Convertor Voeding: 12~48VDC
Outputmacht: 48VDC Omhulsel: Aluminium
Machtsconsumptie: 36W maximum

12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

Model: Lnk-imc3012p-SFP

 

12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

 

 

Overzicht

 

Lnk-imc3012p-SFP is een DIN-spoortype media convertor die externe SFP-Modules steunt en EN55022-aan norm voldoet. De Ethernet-hoge macht PoE van de havensteun (Machtssourcing Materiaal) die aan IEEE802.3at-norm voldoet. Het is een verhard rangproduct de waarvan werkende temperatuurwaaier -40°C aan de steunen lnk-imc3012p-SFP 10/100/1000Base-t van +75°C. met de Haven van 30W PoE+ en van 100/1000Base-x SFP is. De Ethernet-haven steunt zowel half-duplex als full-duplexwijze. De gebruikers kunnen verschillend type van SFP-modules (single-mode/multi-mode vezel, 1/2 kern) gebruiken zoals nodig.

 

 

Eigenschappen

  • ► 1 haven 10/100/1000base-t RJ45 met autofunctie MDI/mdi-x

    ► 1 SFP-Haven, 100Base-FX of dubbele wijze 1000Base-x (autoopsporing)

    ► Steunen IEEE802.3af PoE (15.4W) of IEEE802.3at PoE+ (30W)

    ► De Foutenpas van de steunenverbinding door

    ► Volledig/Half-duplex steunen, auto-Onderhandeling

    de Bytes Jumbokader van ► 9K

    de Input van de het Eindblokmacht van ► 12~48VDC

    ► Steunen DIN-Spoor & muur-Onderstel installatie

    ► Ecologisch verhard -40°C aan 75°C
        (- 40°F aan 167°F) werkende temperatuur

 

Garantie

  • de Garantie van 5 jaar

 

Typische Toepassing

 

12-48V gelijkstroom-de Media van de Ranggigabit 30W PoE van het Inputdin Spoor Industriële Convertor met 100/1000M SFP Haven

 

 

Technische Indexen

 

Ethernet
Normen: IEEE802.3 10Base-t
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3ab 1000Base-t
IEEE802.3z 1000Base-x
IEEE802.3af Macht over Ethernet
IEEE802.3at Macht over Ethernet
Verwerkingstype: Store-and-Forward
Voorwaarts Filtertarief: 14,880pps (10Mbps)
148,800pps (100Mbps)
1,488,000pps (1000Mbps)
Het Geheugen van de pakketbuffer: 1 Mbit
Maximum Pakketlengte: 9K bytes
De Grootte van de adreslijst 2048K MAC-Adressen
Interface
Schakelaar: 1x RJ45
Optische Haven: 1 x SFP 1000Base-x of 100Base-FX (autoopsporing)
Elektro en Mechanisch
Inputmacht: 12~48VDC, 2 speld eindblok
Outputmacht 48VDC
Machtsconsumptie: 36W max.
LEIDENE Indicatoren:
PWR: Machtsstatus
PoE: PD Stopstatus
RJ45: LINK/Activity
SFP: VERBINDING
Afmetingen (WxDxH): 96 x 80 x 31 mm
Gewicht: 0.25Kg
Het insluiten: AluminumCase
Opzettende Opties: DIN-spoor/muur-Onderstel
Milieu
Werkende Temperatuur: -40°C aan 75°C (- 40°F aan 167°F)
Opslagtemperatuur: -40°C aan 85°C (- 40°F aan 185°F)
Relatieve Vochtigheid: 5% aan non-condensing 95%
MTBF > 200.000 u

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Model Beschrijving
Lnk-imc3012p-SFP Verharde 10/100/1000base-TX aan de Media van 100/1000base-x SFP Ethernet Convertor met PoE+
SFP-Opties ► SFP-optie. Gelieve te selecteren uw SFP op onze SFP-Optiespagina (Industrieel SFP).
► SFP-de module moet afzonderlijk worden gekocht.
Het opzetten van Opties ► Standaard DIN-Spoor geïnstalleerde de Steun, Muur zet Steun op is inbegrepen.
Energiebeheer De Voeding van ► 75W/1.6A 48VDC. Open Draad voor Eindblok
► De voeding moet afzonderlijk worden gekocht.

 

 

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Mike

Tel.: +8613590128773

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)