E-link China Technology Co., Ltd.

E-verbinding de Technologieco. van China, Ltd.
Professionele Vezel Optische Communicatie en kabeltelevisie-van de Veiligheidstransmissie Productfabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe industriële Schakelaar van Ethernet POE

10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in

Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
Van goede kwaliteit Industriële Ethernet-Media Convertor voor verkoop
De ingenieur loste ons probleem op zeer snel, en de dienst is zeer goed. Zeer professionele fabriek.

—— Robert Lichtenstein-Canada

Ik had geen zorg, kocht en testte, zodat is het materiaal o.k. Zo is het materiaal en logistisch o.k., houden wij opdracht gevend en makend tot zaken.

—— Anek – Thailand

Ik ben zeer tevreden met de media ontvangen convertor, is de OEM ordekwaliteit goed.

—— Faize akçaba-Turkije

De e-verbinding Verkoop is zeer professioneel, geven zij me niet alleen product, maar ook oplossing. Alle e-Verbinding Vezelmedia Convertors en PoE Schakelaars werken goed.

—— Patrícia Maia-Brazilië

Ik ben online Chatten Nu

10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in

China 10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in leverancier
10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in leverancier 10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in leverancier 10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in leverancier

Grote Afbeelding :  10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: E-link
Certificering: RoHS,CE,FCC
Modelnummer: Lnk-gy104gp-12V Reeks

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: standaard export pakket
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: L/C, Western Union, T/T, MoneyGram
Levering vermogen: 100000 PC 's
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: 5 x RJ45 Optische haven: 1 x SFP 1000Base-x
Bedrijfstemperatuur: -40°C aan 80°C (- 40°F aan 176°F) MTBF: > 200.000 u
Inputmacht: 10-18VDC Macht/Afstand 54V: Afstand: 100m
standaard: IEEE802.3af/at De Begroting van de outputmacht: 100W maximum
Max. Macht per Haven:: 30W maximum per haven (Alternatieve B-Wijze)

Industriële 5-haven10/100/1000base-t (4-haven PoE+) + 1-haven1000 de Schakelaar van basis-FX SFP Ethernet met 12VDC-machtsinput

 

Model: DeReeksvan lnk-GY104GP-12V

 

 

Lnk-gy104gp-12V is 5 havens 10/100/1000Base-TX + 1 Industriële PoE schakelaar van haven 1000Base-FX SFP met 12VDC-machtsinput. De schakelaar verstrekt 4 havenpoe+ functie voor soorten Aangedreven Apparaten om macht evenals gegevens meer dan kabel te ontvangen rj-45. SFP-havens om het gebruik de zendontvangermodule van van SFP (Kleine Pluggable vorm-Factor) te steunen. De gebruiker kan koos verschillende soorten SFPs (1000M slechts). De schakelaar steunt 1 of 2 kern Single-mode of Multi-mode vezel. Met zijn betrouwbare ontwerp en handigheid, is het product een grote keus voor het integreren van netwerken die uit netwerkapparaten bestaan zoals IP camera's en draadloze toegangspunten tussen verre plaatsen.

 

 

Technische Indexen

 

 

Ethernet
Normen: IEEE802.3 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX
IEEE802.3ab 1000base-t
IEEE802.3z 1000base-X
IEEE802.3af Macht over Ethernet
IEEE802.3at Macht over Ethernet
Door:sturen & het Filtreren Tarief: 14,880pps (10Mbps)
148,800pps (100Mbps)
1,488,000pps (1000Mbps)
Het Geheugen van de pakketbuffer: 1M beetjes
Verwerkingstype: Store-and-Forward
MAC-Lijstgrootte: 8K
Interface
Schakelaar: 5 x RJ45
Optische Haven: 1 x SFP 1000Base-x
Milieu
Werkende Temperatuur: -40°C aan 80°C (- 40°F aan 176°F)
Opslagtemperatuur: -40°C aan 85°C (- 40°F aan 185°F)
Relatieve Vochtigheid: 5% aan non-condensing 95%
MTBF > 200.000 u
PoE:
Inputmacht: 12VDC
Macht/Afstand 54V: Afstand: 100m
Macht: 26W
Norm: IEEE802.3af/at
Haven: RJ45-Haven 1 ~ Haven 4
Max. Macht per Haven: 30W maximum per haven (Alternatieve B-Wijze)
De Begroting van de outputmacht 100W max.
Bescherming:
Overbelastingsstroom: Heden
Omgekeerde Polariteit: Heden
LEIDENE Indicatoren:
Macht: Power1, Power2-Status
PoE: Per Havenstatus
Ethernet (per Haven): Verbinding/Activiteit
SFP: Verbinding/Activiteit
Afmetingen (WxDxH): 40 x 145 x 145 mm
Gewicht: 0.8Kg
Het insluiten: Metaalgeval
Opzettende Opties: DIN-spoor/muur-Onderstel/Desktop
Regelgevende Goedkeuring
ISO9001
EN55022: 2010+AC: 2011, deelt A in
EN 61000-3-2: 2006+A1: 2009+A2: 2009
EN 61000-3-3: 2013
EN55024: 2010
CEI 61000-4-2: 2008 (ESD)
CEI 61000-4-3: 2010 (RS)
CEI 61000-4-4: 2012 (EFT)
CEI 61000-4-5: 2014 (Schommeling)
CEI 61000-4-6: 2013 (Cs)
CEI 61000-4-8: 2009 (PFMF)

 

 

Eigenschappen

 

 

· de havens van 4 10/100/1000 TX PoE en 1 1000 FX opstraalverbindingshaven (SFP-opstraalverbinding)

· Van de steun12vdc (10~18VDC) Macht de Input

· Tot 30W op elke PoE haven

· De begroting van de outputmacht: 100W maximum

· De Input van de eindblokmacht voor Industriële Toepassing.

· Om de externe batterijreeks te beschermen

· Super verlichtingsbescherming, IP40-bescherming

· Uitstekende hitteverwijdering zonder koelventilator

· DIN-spoor muur-Steun en Desktopinstallatie

· -40°C de werkende temperatuur aan van 80°C (- 40°F aan 176°F)

 

 

Garantie

 

 

· de Garantie van 5 jaar

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

 

Model Beschrijving
Lnk-gy104gp-12V Industriële 5 haven 10/100/1000base-t (4-haven PoE+) + 1 Schakelaar van haven 1000base-FX SFP Ethernet met 12VDC-machtsinput
SFP-Opties ► SFP-optie. Gelieve te selecteren uw SFP op onze SFP-Optiespagina
► SFP-de module moet afzonderlijk worden gekocht.
Het opzetten van Opties ► Standaard DIN-Spoor geïnstalleerde de Steun, Muur zet Steun op is inbegrepen.
Energiebeheer het DIN-Spoor van ► 10~18VDC Voeding. Open Draad voor Eindblok.
► De voeding moet afzonderlijk worden gekocht.

 

 

 

 

10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in

 

Toepassing

 

10-18VDC voer de Industriële Schakelaar van Ethernet POE met de Haven van 5 Havensgigabit POE+ 1 SFP in

Contactgegevens
E-link China Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Anna Chen

Tel.: +8617727988275

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)